ESKİŞEHİR ÖZBAKAN TEKNOLOJİ 05397720100

Eskişehir Özbakan Teknoloji 05397720100

Cumhuriye Mahallesi Sakarya 1 Caddesi No: 61/d tepebasi, Eskişehir
Cep Onaylı
Online
Gold
Mesaj Gönder
Eskişehir Özbakan Teknoloji 05397720100
Hasan Özbakan
Cumhuriye Mahallesi Sakarya 1 Caddesi No: 61/d
tepebasi , Eskişehir
İş Alanları

Diğer

Fiber Optik Çözümler Güvenlik Kamera Sistemleri Uydu Sistemleri Satış Ve Montaj Çanak Anten Kurulumu Uydu Alıcısı Güncel Kanal Yükleme Lcd&led Tv Tamir Duvar Montaj Goldmaster Yetkili Servis Cep Telefonu Aksesuar Tamir Bilgisayar Bakım Onarım

Eskişehir Özbakan Teknoloji 05397720100 Hakkında

Özbakan Teknoloji, müşterine hizmet etmenin mutluluğu ile çalışmalarından ödün vermeksizin, her daim daha iyi hizmet ve kaliteyi sunmayı hedeflemekte olan bir firmadır.Eskişehir de Elektronik söz konusu olduğunda akla gelebilecek her türlü hizmeti sunabilen, müşterilerine hızlı, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunabilmek firmanın öncelikli amaçlarındandır.Eskişehir de elektronik malzeme, ürün ve teknik servis olarak giderek büyüyen bir yapıya sahiptir Özbakan Teknoloji.Uydu sistemleri, Güvenlik Kamera sistemleri ve Fiber Optik çözümleri olmak üzere bir çok alanda  müşterilerine piyasanın en iyi uygun tüm ürünlerini kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla donatılmış bir misyon içerisinde hazırlayıp sunmaktadır müşterilerine. 

2015 yılında kurulmuş olan Özbakan Teknoloji, bu alanda hizmet vermeyi bir onur ve gurur saymaktadır. Müşterilerine hizmet etmenin verdiği memnuniyet ile müşteri memnuniyetini en yüksek seviyelerde tutabilme hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Firma, müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak,fiber optik çözümler, uydu sistemleri, güvenlik kamera gibi alanlarda en kaliteli ürün portföyünü sunma hedefiyle bugünlere ulaşmıştır.

TANITIM VİDEOSU

https://www.facebook.com/ozbakanteknoloji26/videos/482776345978027/ https://www.facebook.com/ozbakanteknoloji26/videos/610777926020755/

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

 • 5/5

  çok güzel hizmet .. sağolun çok teşekür ederim

 • 5/5

  Firma sahibi Hasan bey, gayet güler yüzlü güvenilir hizmet vermektedir.Kendisine 4-5 telefon tamir ettirdim hepsinde çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.

  gökhan demiralay
  çok güzel güler yüzlü bir bir hizmet çok teşekür ederim
  gökhan demiralay
  çok güzel güler yüzlü bir bir hizmet çok teşekür ederim
  gökhan demiralay
  çok güzel güler yüzlü bir bir hizmet çok teşekür ederim
  gökhan demiralay
  çok güzel güler yüzlü bir bir hizmet çok teşekür ederim

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. goldsirketler.net | 2016