PANDORA FOTOĞRAFÇILIK 05073042931

Pandora Fotoğrafçılık 05073042931

Mithatpaşa Cd. No: 1173/c Özgür Plaza Üçkuyular / Balçova - İzmir Balçova, İzmir
Cep Onaylı
Online
Gold
Mesaj Gönder
Pandora Fotoğrafçılık 05073042931
Nilüfer Uzun
Mithatpaşa Cd. No: 1173/c Özgür Plaza Üçkuyular / Balçova - İzmir
Balçova , İzmir
İş Alanları

Fotoğraf Stüdyo

Düğün Fotoğraçılığı Ve Video Prodüksiyon

Pandora Fotoğrafçılık 05073042931 Hakkında

2008 yılından beri faaliyette olan Pandora Fotoğrafçılık İzmir’de özel anları belgeleyen profesyonel çekim ekibimizle son derece köklü bir marka. Kalitemizle tanındığımız sektörde, kadın ve erkek fotoğraf sanatçılarımızın farklı bakış açılarını yansıtan çekimlerle de ses getiriyoruz. Çekimlerimizde, son teknoloji ekipmanları kullanarak anılarınızı canlı renkleriyle yüksek çözünürlüğe sahip fotoğraf karelerine dönüştürüyoruz. HD kalitede video çekimlerle özel anları kayıt altına almak ve tekrar tekrar izleyerek mutlu olmak isteyen çiftlerimiz için düğün fotoğrafçılığı yapıyoruz.

İşte tam da bu noktada size istediğiniz her çekim türünde profesyonel hizmet verebilecek olan ekibimizle Pandora Fotoğrafçılık ayrıcalıklarını yaşamanızı sağlıyoruz. Son yılların vazgeçilmezi dış mekan düğün çekimleriyle tekrarı olmayan anıları belgelemek için hazırlıklara başlıyoruz. İstediğiniz konseptlerde çekimler gerçekleştiriyoruz. Özel anlarınızı kayıt altına alırken aşkınızın senaryosunu canlandırıyoruz. Bu yüzden özgürce poz verdiğiniz çekimler tasarlamaya odaklanıyor, günün her saatinde objektiflerimizin karşısına geçmenize imkan sağlıyoruz.

Bu arada çekimler için şehrin en güzel köşeleri, özel çekim platoları, düğün mekanı, orman, koru, çiftlik, deniz kenarı, sahil veya tarihi mekanları tercih ediyoruz. Düğün belgeseli, düğün hikayesi, nişan hikayesi, save the date, trash day ve sosyal medya klipler için evlilik sürecinizin hemen her anında yanınızda oluyoruz.

Çekimler için ekibimizle düğün öncesi erkenden iletişime geçmeyi unutmayın. Keyifli bir çekim süreci için doğru planlama, doğru çekim açıları ve ışık kullanımı kadar önemli! Çekimler sonrası panoramik albüm ve sinematik videoların da yer aldığı dijital albümleri teslim almak için de çalışmalarımız görmeyi ihmal etmeyin. Seçtiğiniz kareler ve videolarla yıllar geçse de eskimeyecek anılara sahip olacaksınız.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. goldsirketler.net | 2016